Skontaktuj się
z nami

Poznaj
nas

Jesteśmy wiodącym producentem wysokiej jakości opakowań. Gwarantujemy terminowość dostaw i kompleksową obsługę.

Dowiedz się więcej

Kategoria:

Opakowania i pojemniki na owoce 

Opakowania i pojemniki na owoce

Filtry wyszukiwania

Materiał

Pojemniki na truskawki i borówki


Dostarczenie konsumentom świeżych i pięknie wyglądających owoców to priorytet dla rolników i handlowców. Zadanie znacznie ułatwiają odpowiednie plastikowe opakowania na owoce i warzywa. Doskonale nadają się do pakowania zarówno owoców miękkich, jak truskawki, borówki jagody, winogrona, jak również do pakowania pomidorów (zwłaszcza odmian miniaturowych), sałat, szparag i grzybów.

Wytrzymała i sztywna konstrukcja skutecznie chroni produkty przed zgnieceniem na całej drodze od producenta do odbiorcy. Ich standaryzowane rozmiary dostosowane są do opakowań zbiorczych, co znacznie skraca czas przygotowania do transportu i pozwala na maksymalne wykorzystanie powierzchni. Oczywiście ma to wpływ na obniżenie kosztów. Opakowania na truskawki można wykorzystać zarówno przy ręcznym jak i maszynowym zbiorze owoców.
Pojemniki na borówki posiadają specjalne otwory, które odprowadzają wilgoć, zapewniają dopływ tlenu i możliwość szybkiego schładzania, dzięki temu owoce i warzywa dłużej zachowują świeżość. Więcej »
Zaletą plastikowych pojemników jest ich przeźroczystość co sprawia, że towar ładnie się prezentuje i klient może sprawdzić jego jakość bez dotykania. Wszystkie pojemniki na borówki produkowane są z tworzywa PET i r-PET, które posiada atesty do kontaktu z żywnością.

Opakowania na borówki i truskawki mogą być ponownie przetworzone i wykorzystywane, co czyni je opakowaniami przyjaznymi dla środowiska. Produkowane są one w różnych rozmiarach dostosowanych do preferencji konsumentów i producentów. Oferujemy produkty o pojemności:
- 125 g
- 250 g
- 500 g
- 750 g

Standaryzowane rozmiary 142x96 mm umożliwiają dobranie do każdego pojemnika idealnie dopasowanego wieczka w jednym z dwóch rozmiarów wysokości. Skutecznie chroni to owoce przed zgnieceniem, umożliwia pakowanie owoców i warzyw o różnych rozmiarach. Pojemniki na owoce bez wieczek mogą być zamykane siatką lub folią spożywczą.

Oferowane produkty to obecnie najbardziej efektowna i efektywna forma pakowania owoców i warzyw szczególnie delikatnych, gwarantują maksymalną ochronę zapewniając produktom zachowanie pełnych właściwości fizycznych i smakowych. Klienci przeglądający tą kategorię najczęściej kupowali pojemniki na truskawki oraz opakowania na borówki. « Mniej